Привели на проект відгуки. Відмітимо одразу, що служба підтримки Поінт лото онлайн дуже закомплексована. Дізнавшись, що збирається матеріал для статті (для вас) у віконці чата, хтось під ім’ям Катерина не відповів(ла) ні на одне питання. Дивно, що ж приховує цей цікавий ресурс. Такі прохолодні відносини з адміністрацією проекту тільки заохочують шукачів прихованих платежів і ігор з повністю від’ємним капіталом. Розкриємо цей бункер, зробимо з нього консервну банку. Від пильного ока експертної групи не сховається не один недолік.

Ігрові пропозиції Поінт лото онлайн

Слоти були перераховані у ручному режимі. У відповідному розділі «Слоти» 1412 пропозицій. У розділі лайв запропоновані: Баккара, рулетка, покер, Блекджек, ігрові шоу.

Одразу ж зауважимо, що в Поінт лото грати приходиться наосліп, на сайті про віддачу нічого не сказано, тільки те, що значення високе . Після приємного спілкування з підтримкою, з елементами шантажу, вдалося дізнатися , що значення RTP – 96%.

Як в Поінт лото грати безкоштовно

Для підписаних на канал сервіс розігрує 10 000 гривень без вейджеру. Але не треба радіти. Наприклад, бонус на День Народження також начебто бездеп без вейджеру, але на протязі трьох місяців до події сума витрат на гру повинна досягнути 1 500$. Сума бездепу нараховується індивідуально.

Тому Поінт лото грати безкоштовно, так щоб дійсно безкоштовно, можна у демо-версії.

Для отримання начебто бездепу на День Народження також потрібно надіслати селфі з паспортом, де добре видно і документ і обличчя. Цей чудо начебто безкоштовний бонус можна отримати за чи після три дні до святкової дати.

Отримаємо в Pointloto бонус за реєстрацію

Бонус за реєстрацію не менш загадковий. Не зовсім зрозуміло, чому він називається бездепозитний, якщо по факту видається 10% на перший, як і всі наступні депозити.

Таким чином у Pointloto бонус за реєстрацію не відрізняється від пропозицій на наступні бонуси на депозити.

При отриманні бонусу за депозит для виведення потрібно зробити суму ставок на суму депозиту + отриманий бонус. Тобто по факту бонусу отримано всього 10 відсотків і вейджер х1 накладається на депозит гравця і сам бонус.

Як в Pointloto грати на гроші

При вході в гру, або ж в самій грі, ви можете вибрати вартість 1 кредиту. На зображенні відображена деномінація «0.01», тобто 1 кредит – це 1 копійка. Якщо ви хочете що б 1 кредит дорівнював 1 грн, деномінація буде 1.

І тут відкривається дуже цікава деталь, що клієнт, який вносить на сервіс гроші по умовах, які описані на сайті отримує пакет ігрових кредитів і сам Pointloto бонус за реєстрацію ,тобто внутрішню валюту проекту у розмірі 110% від внесеною суми. Але не «плюс» а разом! А по умовах, про які розповідає підтримка проекту у гемблера залишаються гроші.

Якщо вірити умовам на сайті, то для того щоб у Pointloto грати на гроші треба грати на внутрішні кредити.

Зауважимо, що вейджер начебто наднизький, але казино нічого не втрачає і цей благородний жест – всього на всього продумана економічна стратегія.

Тобто, погляньте самі. Ви дали 100 гривень, вони перетворилися у 110 кредитів, які блокуються до моменту відіграшу.

Як в Поінт лото грати вигідно

Давайте порахуємо. Віддача апаратів на проекті 96% (як інформує вже підтримка). Ви пропускаєте банкролл по колу 1 раз, але ваші власні кошти і втрачаєте – 110х 0.96= 105,6 гривень. Який чудовий проект, дарує усім по п’ять шістдесят – одні питання. В розділі Мобільні можна грати з телефону або планшету, хоча Поінт лото скачати зараз не пропонується.

І знову щось неймовірне, до кожного депозиту проект додає +15% без вейджеру. Яка знахідка, просто благодійний дім.

Була перевірена і віддача по факту на грі у 100 спінів. Банкролл виріс. Щоб отримати реальну картину, як з’ясувалося, у Поінт лото грати потрібно одразу ж за гроші. Тоді гравець одразу після введення коштів відчує, що власний депозит перетворюється у внутрішню валюту. І скільки б грошей не було переведено, на депозит і на бонуси будуть накладені умови відіграшу.

Сервіс Pointloto як виграти

Крім формування суб’єктивної точки зору враховуються і відгуки (їх мало) реальних клієнтів, з яких тільки 25% позитивні. При спробі отримати інформацію про ліцензію, підтримка пропонує зробити запит на поштову адресу: [email protected]

Проект не зв’язаний партнерською програмою ні з одним сервісом. Тобто. Клієнти приходять самі і блогам-партнерам не виплачується процент.

При грі в демо Поінт лото онлайн справляє занадто приємне враження. Здається, що проект просто смітить грошима. Винагорода актуального турніру за перше місце – 50 000 гривень.

Але, щоб вивести кошти, їх потрібно відіграти з вейджером –х1.

Головна рекомендація – в Pointloto грати на гроші дуже обережно. Почніть з мінімального депозиту. За атракціоном небаченої щедрості – приховані платежі і повне невігластво. Підтримка проекту не знає, що таке Кюрасао! Не орієнтується у інформації, яка надається на сайті.

Щоб дійсно виграти – треба грати обережно і як тільки буде накопичена мінімальна сума для виплати виводити гроші.

Граємо з мобільного: як Поінт лото скачати

На даний момент у сервісу відсутній додаток. Сайт доступний з мобільного у адаптованій веб-версії. На сайті присутній спеціальний розділ, де запропоновані ігри для мобільних девайсів. При цьому Поінт лото скачати на планшет або телефон неможливо, як запевняє підтримка.

Для телефону пропонується повна лінійка ігор, включаючи слоти з джекпотом. Підтримка проекту не знає, хто виплачує призові: сам проект чи провайдери.

По інформації на сайті встановити додаток все ще можна і важить він 50Мб.

Сервіс Поінт лото виведення грошей

Зауважимо одразу, що системи виведення і введення грошей не співпадають.

Вводити гроші запропоновано:

  • Віза і Мастеркард від 5 гривень.
  • Piastrix – також 5 гривень по інформації від підтримки. На сайті сума не зазначена, а на сторінці з прикладом оплати присутній скін з оплатою у 100 гривень.
  • Альфа/Юмані/Ківі гаманці – від 5 гривень.

В Поінт лото виведення грошей проводиться, судячи з інформації на сайті, тільки на картки.

При цьому виводяться кошти на один і той же рахунок з якого зайшли на проект. Та і підтримка при питанні виводу коштів дала інформацію лише про картки.

Висновки по проекту

Завжди і усім хочеться вірити і сподіватися на краще. Перше, що кидається у очі, що служба підтримки проекту до такої міри недосвідчена, що не зрозуміло, яким чином ці робітники одержали свої робочі місця.

Інформація від підтримки не співпадає з інформацією на сайті. Тобто, консультанти, на жаль, не володіють інформацією про проект.

Не було дано відповіді про курс внутрішньої валюти сайту. Яким чином вона співвідноситься до гривні. Не було дано відповіді про кількість слотів, їх прийшлось перерахувати.

Не було дано відповіді, хто платить великі призові суми, на кшталт джекпотів.

Системи поповнення депозиту в Поінт лото, виведення грошей – не співпадають. А умови сайту вимагають поповнення і виведення з використанням однієї системи.

Пропозиції нагадують безкоштовний сир у мишоловці, розрахованій на користувача далекого від теми. Таке враження, що проект не заробляє, а розкидає гроші направо і наліво.

Який епілог? Якщо вам хочеться особистих вражень – зареєструйтеся, а враженнями нашої групи навіть не хочеться ділитися. Нема таких слів.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять